+48 795 998 673 +48 604 759 307 | biuro@segiecinscy.pl | Nieprzerwanie od 1993 r.

UBEZPIECZENIA

Oferta ubezpieczeń

Jako Multiagencja Ubezpieczeniowa współpracujemy z uznanymi w kraju towarzystwami ubezpieczeniowymi, takimi jak: PZU, Warta, Generali, Allianz, Compensa, Ergo Hestia, AXA Ubezpieczenia i wiele innych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom całą gamę produktów ubezpieczeniowych dotyczących zabezpieczenia każdego obszaru życia.

W swojej ofercie posiadamy ubezpieczenie zdrowotne i na życie, a także od nieszczęśliwych wypadków. Możemy zaproponować także ubezpieczenie turystyczne na czas podróży po kraju i za granicą, zarówno dla Ciebie, jak i Twoich bliskich.

Ponadto możemy zaoferować ubezpieczenie samochodu OC, AC, Assistance czy NNW. W bazie ofert posiadamy również propozycje polisy dla nieruchomości i ruchomości. Naszym Klientom prezentujemy dopasowane pod nich propozycje polis na życie i zdrowotnych, samochodowych, turystycznych, a także nietypowych. Zachęcamy do kontaktu w celu rozpoznania Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Wystarczy jedna konsultacja, na podstawie której możemy przygotować kilka ciekawych propozycji i pomóc w dokonaniu wyboru najkorzystniejszej (zarówno pod względem cenowym, jak i zakresowym) oferty.

alianz
aviva
axa
compensa
ergohestia
generali
gothaer
interrisk
link4
pzu
tuz
uniqa
warta

Ubezpieczenie na życie i następstwa nieszczęśliwych wypadków

Ubezpieczenie na życie obejmuje zdarzenia m.in. takie jak śmierć, urodzenie dziecka, śmierć rodziców lub teściów, pobyt w szpitalu, poważne zachorowania, operacje, uszczerbek na zdrowiu w wyniku następstwa nieszczęśliwego wypadku i inne.

  • Indywidualne ubezpieczenie: to elastyczne ubezpieczenie, które pozwala na pełne zabezpieczenie finansowe siebie oraz najbliższych na wypadek wielu losowych wypadków. Newet 600.000,00zł za poważne zachorowanie,
  • Grupy otwarte: charakteryzują się bardzo łatwym zawarciem takiej umowy. Wszystko załatwimy na jednym spotkaniu,
  • Pakiet senior: dla osób starszych,
  • Ubezpieczenia na życie pod kredyt: z wysokimi sumami ubezpieczeń, akceptowane przez wszystkie banki na rynku,
  • Grupowe pracowników: szybka i dopasowana oferta dla pracowników zakładu pracy.

Ubezpieczenia majątkowe

Ubezpieczenie mieszkania - proponuje rozwiązania, dzięki którym zadbasz o swój dom i swój spokój poprzez kompleksową ochronę domów i mieszkań wraz z ich wyposażeniem - mienie ruchome, czy elementy stałe. Podobne zabezpieczenie możemy zapewnić w przypadku domów.

Ubezpieczenie nieruchomości obejmuje pomoc i ochronę od wszelkich ryzyk (ALL RISK) oraz w ryzykach wybranych. Polisy obejmują wsparcie także w nagłych przypadkach m.in. usługę hydraulika, elektryka, ślusarza.

Ubezpieczenia zdrowotne

Polisa taka umożliwia uzyskanie świadczeń medycznych oraz opieki zdrowotnej, które pozwalają na zachowanie zdrowia oraz gwarantują ochronę przed skutkami chorób.

To dobre rozwiązanie, które pozwoli uzupełnić swoje zabezpieczenie o dodatkowe usługi – różne w zależności od potrzeb i propozycji Towarzystwa.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenie samochodu – OC, AC, ASSISTANCE, NNW.
Proponuje pomoc przy wyborze odpowiedniego pakietu – dostosowanego do konkretnych potrzeb i oczekiwań.

Elastyczne oferty oraz duża ich różnorodność pozwalają na dobranie rozwiązania odpowiedniego pod kątem zakresu, jak i wysokości opłacanej składki.

Dla firm

Komplet potrzebnych polis dla małych i średnich przedsiębiorstw zapewniają ubezpieczenia firmowe. Starannie skompletowana oferta pozwala na odpowiednie zabezpieczenie majątku przedsiębiorstwa, a także pracowników wraz z rodzinami. Pozwalają zabezpieczyć mienie i interesy na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. To również sposób na ochronę życia i zdrowia pracowników oraz rodzin, gwarantując to zabezpieczenie także podczas służbowych podróży.

Ubezpieczenie dla firm będzie chroniło dorobek zarówno w postaci nieruchomości, jak i ruchomości oraz nakładów inwestycyjnych przed między innymi kradzieżami, włamaniami czy zniszczeniami mechanicznymi bądź chemicznymi.

Ubezpieczenia turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne może obejmować Ciebie oraz Twoich bliskich, a także bagaże i sprzęt, który zabierzecie na wyjazd.

W ofercie zapewniam polisę indywidualną oraz grupową. Wybór ochrony uzależniony jest od kilku czynników, w tym:

  • od kontynentu, który planujesz odwiedzić;
  • od celu, jaki Ci będzie przyświecał podczas wyjazdy (wypoczynek, zwiedzanie, sporty);
  • od okresu, na jaki planujesz wyjazd;
  • od ilości osób, objętych ubezpieczeniem turystycznym.

Polisy przeze mnie pozwalają na podróżowanie bez ryzyka, umożliwiając zabezpieczenie w trakcie wyjazdu przed chorobą, wypadkiem, zniszczeniem lub zagubieniem bagażu.